MOTORUNUZU ÇALIŞTIRIN

Bentley ve Graf von Faber-Castell arasındaki özel, premium ortaklık

Chris Cooke, Bentley Motors Ltd. şirketinde Ürün Tasarım Lideri » DNA Bentley’i ürünlere aktarmak daima zorlu bir uğraş oluyor. Ancak "Graf von Faber-Castell for Bentley" kolleksiyonumuz ile bu oldukça başarılı sonuçlar sundu. «

Motorunuzu çalıştırın

Klasik zarafet, yüksek el işçiliği özeni ve eşsiz tasarımı ile - Faber-Castell’in Bentley ve Graf markaları olağanüstü ürünler için yüksek kaliteyi simgeliyor. Bu mükemmel iş birliğinden, Bentley’in efsanevi aurasını Graf von Faber-Castell’in eşsiz zarafeti ile birleştiren yazı gereçleri ve aksesuarlarının ilk koleksiyonu elde edilmiştir. Start your engines - olağanüstü yazı deneyimi için!

İki Dünya bir dizayn

Özenle seçilmiş ve büyük bir hassaslıkla elde işlenen materyaller iki dünyanın en iyi “Graf von Faber-Castell for Bentley” kolleksiyonunu birleştirir. Bentley’in karakteristik “Diamond Pattern” modeline sadık kalınarak yazı gereçlerinin ince metal yüzeyleri kapsamlı bir kenar nakış işçiliği ile baklava desenini vurguluyor. Zarif Bentley boya renkleri “Sequin Blue”, “Tungsten” ve “White Satin” koleksiyonun renk dünyasından esinlenerek yazı gereçlerini çekici bir görselliğe dönüştürüyor.

En İnce Ayrintiya Kadar Mükemmellik

Yazı gereçlerinin başından ucuna kadar yansıtılan yüksek parlaklık Bentley’in vurgulayıcı, krom kaplı elemanlarını anımsatıyor. İç kısımlarında özel seçilmiş ve elle dikilmiş deri kullanılan yazı gereçlerinin kutusu da otomobillerin zarif özgünlüğünü yansıtıyor. İnce İtalyan dana derisinden üretilen bu şık aksesuar mükemmelliği vurguluyor.

Lüksün Mükemmel Dizayn

Beyaz, düz mavi veya metalik gri renklerde “Graf von Faber-Castell for Bentley” serisinin dolma kalem, mürekkep silindirleri ve tükenmez kalemleri düz çizgilere ve azaltılmış dizayna sahiptir. Bentley “B” ve lüks araç için tipik çerçeve yazı gereçlerinin kapaklarını klasik Bentley tasarım elemanları olarak en yüksek el işçiliği seviyesinde değerlendiriyor.
CHARLES GRAF VON FABER-CASTELL, Premium Lideri: » Bentley und Graf von Faber-Castell bir çok ortak noktaya sahiptir: Uzun yıllara dayanan, kişiselliği vurgulayan şirket gelenekleri, eşsiz dizayn, tartışmasız kalite ve mütevazi zarafet.»

Mükemmellik Yaşayin

Dolma kalemin ucu kağıda temas ettiğinde ve canlı hareketlerle harfleri oluşturduğunda hayranlık, anı durdurur. Güçlü, hedefe odaklı ve yol üzerinde zarafetle süzülen bir Bentley ile sürüş yapmaya eş değer bir deneyim. Bentley und Graf von Faber-Castell ile seyahatinize başlayın ve geleneksel el işçiliğini, kaliteli dizayn tutkusunu ve eşsiz bir koleksiyonda mükemmel deneyimi başlatın.

Hediye Kutusu

“Graf von Faber-Castell for Bentley” yazım araçları için üretilen hediye kutusu; ince, krem rengine ve zarif manyetik tutamaca sahiptir. İç kısım, Bentley’in tipik elmas deseniyle karakterize edilmiştir.
Chris Cooke (Bentley Motors Ürün Tasarım Baş Sorumlusu, solda) ve Kont Charles von Faber-Castell (Graf von Faber-Castell Premium Baş Sorumlusu, sağda) Stein'daki Faber-Castell Şatosu'nun önünde.

Bentley Motors ve Graf von Faber-Castell, eskimeyen tasarımı, hassasiyet tutkusunu ve olağanüstü işçiliği mükemmel bir şekilde bir araya getiren bir lüks yazım gereçleri ve aksesuarları koleksiyonu yaratmak için yeni ve özel bir ortaklık kurduklarını açıkladı.

“Graf von Faber-Castell for Bentley” koleksiyonunda üç farklı yelpazede yazım gereçleri ve uyumlu aksesuarlar bulunmaktadır. Tüm ürünler, en üst düzeyde işçilik seviyesine duydukları bağlılığı yansıtacak şekilde Graf von Faber-Castell ve Bentley tarafından ortak olarak tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Bentley, konfor ve zariflikte en üst seviyeyi yüksek performans seviyeleriyle bir araya getiren efsanevi araçlar dendiğinde akla gelen isimdir. Ünlü İngiliz otomobil firmasının neredeyse 100 yıl önce kurulmasından bu yana, markanın adı her zaman zarafet, benzersiz ve farklı tasarım, ayrıntılara gösterilen eşsiz özenle birlikte anılmıştır.

Bu yazım gereçleri bir simge haline gelmiş Bentley markasını Graf von Faber-Castell'in zamandan bağımsız zarafetiyle bir araya getirmektedir.