Bentley’in 100. Yılını Kutluyoruz

Limited Edition Centenary

Olağanüstü bir dönüm noktası

Her bir Bentley’de bulunan üstün sanatkarlık ve efsanevi gücün ardında nesiller boyunca bunları şekillendiren insanların dokunuşları bulunuyor. 2019 yılında Bentley 100. yılını kutluyor.

Bu özel durumu vurgulamak için yüzyıllık üstün Bentley sanatkârlığından esinlenmiş olan “Graf von Faber-Castell for Bentley” koleksiyonu için sınırlı bir yazım gereçleri serisi geliştirdik.

Üstün sanatkarlık özellikleri

Anma yılı boyunca Crewe’deki fabrikada üretilen her bir Bentley özel bir ‘Yüzüncü Yıl Ayrıntılar’ paketi ile donatılacaktır - bu özel pakette her bir aracı bu özel kutlamaların bir parçası olarak belirleyen özgün bir “Yüzüncü Yıl Altın’ markalaması, ayırt edici bir koltuk nakışı, özgün bir kapı dış sacı ve diğer özel detayları içeren el sanatkarlığı ürünü özellikleri yer almaktadır.
Bu özgün özelliklerden ilham alarak “Sınırlı Sayıda Yüzüncü Yıl Dönümü” yazım gereçlerimizi aynı girift “’Yüzüncü Yıl Dönümü Altın’ detayları kullanarak tasarladık.

Gurur verici bir miras

100. yılını kutlamak için Bentley, ilhamını markanın gurur verici yarış geçmişinden alan ‘Continental GT Number 9 Edition by Mulliner’ serisini lanse etti. 1930’lu yıllarda No.9 Bentley Blower’ın ünlü galibiyetinin anısına bu sınırlı sayıda üretilen bu özel araç, matris ızgarasının üzerine işlenmiş bir 9 numaraya sahiptir.
İkonik Bentley matris ızgarasına bir övgü olarak her bir “Limited Edition Centenary” yazma gerecinin ince metal gövdesi burma süsü ile işlenmiş ve ayrıntılarla bezenmiş olan bir elmas yapısı ile dekore edilmiştir.

“Hızlı bir araç, iyi bir araç, sınıfının en iyi aracını üretmek için”

1919 yılında W.O. Bentley ilk aracını - Bentley’in DNA’sına günümüze kadar belirleyen malzeme tutkusunun ve hassas sanatkarlığın ürününü imal etti. Bentley 100. yılını kutladığından “Mulsanne W.O. Edition by Mulliner” W.O. Bentley’in son tasarımı olan 8 Litreye saygısını sunuyor.

Bu serinin koyu, zengin renklerinden esinlenerek "Limited Edition Centenary” serimiz sofistike bir siyah ile görücüye çıkıyor. Tüm metal parçalar, dolma kalemin kovanı ve ucu kuvvetli bir antrasit renkli ve titanyumdan yapılmış bir PVD kaplama ile kaplanmıştır.

Zamansız güzellik

Faber-Castell ailesi için gurur duyulacak 250 yıllık bir şirket geçmişi ile, bizim için Bentley’in yüzüncü yılını zamansız bir güzelliğe ve aynı zamanda özgün bir şekilde dinamik bir ürün üçlüsü ile kutlamak bizim için büyük bir onur. “Limited Edition Centenary” serisi metal şeritteki karakteristik elmas deseni, özgün elmas burgusu ve kapağın tepesinde mat altın renkli bir “’yüzüncü yıl altın’ halka ile donatılmış olan Bentley’in “B”si gibi Bentley’e has tasarım elemanları ile donatılmıştır. Bu seride yer alan dolma kalemlerin, mürekkepli kalemlerin ve tükenmez kalemlerin bulunabilirliği Bentley’in 2019 yılındaki yüzüncü yılı ile sınırlıdır.

Devamını oku

Graf-von-Faber-Castell - Limited Edition Bentley Centenary Tükenmez kalem
Limited Edition Bentley Centenary Tükenmez kalem
Graf-von-Faber-Castell - Limited Edition Bentley Centenary Roller kalem
Limited Edition Bentley Centenary Roller kalem
Graf-von-Faber-Castell - Limited Edition Bentley Centenary Dolmakalem M
Limited Edition Bentley Centenary Dolmakalem M
Graf-von-Faber-Castell -  2 Kalem için Fermuarlı Çanta / Siyah
2 Kalem için Fermuarlı Çanta / Siyah

Hediye paketi

Bu özel seri ile birlikte satışa sunulan zarif ve sofistike hediye paketi gururlu bir şekilde iki adete kadar yazma gereci içermektedir. Siyah iç astarı Bentley’e has elmas kapitone işlemesi ile dekore edilmiştir ve altın bir çerçeve ile vurgulanmıştır.
Graf von Faber-Castell ile Spa Six Hours’a davetlisiniz
Lüks yazım gereçlerinin ve aksesuarların, Bentley’in efsanevi havasıyla nasıl bütünleştiğini Graf von Faber-Castell’in zamansız zarafetiyle deneyimleyin.
Devamını oku
Bentley ve Graf von Faber-Castell arasındaki özel, premium ortaklık
Bu yazım gereçleri ünlü Bentley markasını Graf von Faber-Castell'in zamandan bağımsız zarafetiyle birleştirmektedir.
Devamını oku