Modern günlük yaşam için pratik çözümler

aşmir deri aksesuarlar

Nowadays, getting around with ease and efficiency means choosing the best and, ideally, the most attractive form of mobility – and always being equipped with everything that's needed to master everyday working life.

Graf von Faber-Castell'in iş çantalarıyla seyahat ederken her zaman şık görünürsünüz.
Günümüzde, bir yerden bir yere kolaylıkla ve verimli bir şekilde ulaşmak en iyi ve ideal olarak da en cazip hareket yöntemini seçmek anlamına geldiği gibi, günlük çalışma hayatında ustalaşmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olmanız gerektiği anlamına da geliyor. Bu yüzden sırt çantaları ve postacı çantaları günümüzde erkeklerin kullandığı en önemli ve popüler çantaların başında geliyor: Kendimizden ve başkalarından beklediğimiz esnekliği güvence altına almakla kalmıyor, bu sırada başarılı bir görünüm de kazandırıyor. Graf von Faber-Castell'in yeni Kaşmir deri aksesuarlarında yumuşak deriler, klasik renkler ve ideal bir konfigürasyon kullanılır. Sırt çantalarından askılı çantalara tüm şekiller siyah damarlı İtalyan dana derisinden imal edilir. Bu ürünlerin iç kısımları ek vurgu olarak canlı turuncu renkli sert Alcantara derisiyle kaplanır. Akıllı, mükemmel işçiliğe sahip detayları ideal işlevsellik sağlar.
Konforlu deri kayışları ve çok sayıda iç cebiyle, sırt çantası tam anlamıyla ellerinizi serbest bırakır ve büyük kâğıtlarla önemli dokümanları taşımak için ideal bir araçtır. Damarlı siyah veya koyu kahverengi deriden imal edilen ve nazik bir Graf von Faber-Castell logosu ile süslenen ürün, kullanıcısını günlük çalışma hayatında şık bir şekilde destekler. Sağlam fermuarları ve anahtarlar ya da cep telefonu gibi sık kullanılan eşyalarınızı koyabileceğiniz kolay ulaşılabilir ön cebiyle kolaylık ve güvenlik sağlar. Sırt çantası, pratik bir ek özellik olarak sadece birkaç adımda çapraz askılı çantaya da dönüştürülebilir.
Adını ABD'deki ilk atlı kuryelerden alan postacı çantası, erkek çantasının muhtemelen en dinamik versiyonudur. Özellikle de çapraz askılı çanta olarak takıldığında maksimum esneklik sağlar. DIN A4-uyumlu yatay tip çantanın ön kısmında benzersiz bir işçilik vardır: Kapağında rölyef baskılı, şık bir Graf von Faber-Castell logosu bulunur – bakması da dokunması da bir zevktir! Sağlam mıknatıslı kilitler ve fermuarlar kolay ulaşımı ve iç kısımda güvenli depolamayı güvenceye alır. Bu çantada entegre bir kalem tutucu da bulunur ve ayrıca bu büyük postacı çantasında dizüstü bilgisayar da taşınabilir.
Adını ABD'deki ilk atlı kuryelerden alan postacı çantası, erkek çantasının muhtemelen en dinamik versiyonudur. Özellikle de çapraz askılı çanta olarak takıldığında maksimum esneklik sağlar. Küçük portre tipi çantanın ön kısmında benzersiz bir işçilik vardır: Kapağında rölyef baskılı, şık bir Graf von Faber-Castell logosu bulunur – bakması da dokunması da bir zevktir! Sağlam mıknatıslı kilitler ve fermuarlar kolay ulaşımı ve iç kısımda güvenli depolamayı güvenceye alır. Bu çantada ayrıca entegre bir kalem tutucu da bulunur.