Çarpıcı renklerde yazım gereçleri ve aksesuarları

Zamandan bağımsız, ancak tam da modaya uygun: hepimizin sevdiği çarpıcı renkler artık havayı belirliyor. Canlı yeşiller, maviler ve kırmızılar kutlu bir şekilde parlıyor, canlılık getiriyor ve anında başrolü oynamaya başlıyor. Ama bu renkler sadece kıyafet dolaplarımızı şenlendirmekle kalmıyor. Bu sinyal renklerini artık masanıza da getiriyoruz! Graf von Faber-Castell Koleksiyonunda artık Yılan Yeşili, Körfez Mavisi ve Hint Kırmızısı renklerinde işyeri yazım gereçleri ve aksesuarları, evrak çantaları ve el çantaları da sunuyor! Bu renkler aynı zamanda klasik motorlu yarış sporu renkleri de olduğundan, erkeklerin kalplerini titretecek!

 

Guilloche dolmakalem ve çevirmeli tükenmez kalem

Bu rengârenk grupta Guilloche dolmakalem ve Guilloche çevirmeli tükenmez kalem de bulunuyor. Bu yazım gereçleri, adını ışığın gelişine göre yüzey rölyefinin renk değiştirmesini sağlayan ayrıntılı bir oyma işlemi olan taneli guilloche işleminden alıyor. Uyumlu renkte mürekkepler 20 parçalı hediye seti veya katlanan altılı paket halinde kartuşlarla ve şık bir şişenin içinde de sunuluyor. Not almak ve taslak çizimleri yapmak için aynı parlak tonlarda ve üçlü setler halinde paketlenmiş Guilloche kurşun kalemler de sunuluyor. Guilloche cep kalemleri kusursuz birer yoldaş. Graf von Faber-Castell Koleksiyonu'nun platin kaplı genişleticisi ile birlikte kıyafetlerinize veya modunuza uyan mükemmel bir kişiye özel kalem oluşturuyorlar!

Tüm kalemler Hint Kırmızısı, Körfez Mavisi ve Yılan Yeşili renklerinde sunuluyor!

Çarpıcı renklerde tüm ürünleri burada inceleyebilirsiniz

Yazım gereçleri seçkisi

Graf-von-Faber-Castell - Dolma Kalem Guilloche Körfez Mavisi
Dolma Kalem Guilloche Körfez Mavisi
Graf-von-Faber-Castell - Tükenmez Kalem Guilloche Hint Kırmızısı
Tükenmez Kalem Guilloche Hint Kırmızısı
Graf-von-Faber-Castell - Guilloche 3
Guilloche 3'lü Kurşun Kalem, Yılan Yeşili

Yazım gereci kutuları, küçük bayan el çantaları ve anahtarlıklar

Yüksek kaliteli yazım gereçleri özel bir şekilde göz kulak olunmayı hak ediyor – örneğin renklere göre düzenlenmiş yazım gereci kutuları gibi. İnce taneli İtalyan dana derisinden imal edilen bu kutulara, boyutlarına göre iki kalem konulabiliyor. Bunlar metal halkalı dana derisi bir anahtarlık ve sarma fermuarlı bir cüzdanla kombinlenerek, mümkün olan en üst düzey işlevselliği zarif bir tasarımla bir araya getirebiliyor.

Tüm gereç kutuları, küçük bayan el çantaları ve anahtarlıklar Hint Kırmızısı, Körfez Mavisi ve Yılan Yeşili renklerinde sunuluyor!

Çarpıcı renklerde tüm ürünleri burada inceleyebilirsiniz

Deri aksesuarlar seçkisi

Graf-von-Faber-Castell - Bayan Fermuarlı Cüzdan, Tekli, Hint Kırmızısı
Bayan Fermuarlı Cüzdan, Tekli, Hint Kırmızısı
Graf-von-Faber-Castell - Bayan Cüzdanı, Körfez Mavisi
Bayan Cüzdanı, Körfez Mavisi
Graf-von-Faber-Castell - Anahtarlık Yuvarlak, Yılan Yeşili
Anahtarlık Yuvarlak, Yılan Yeşili

Yılan Yeşili, Körfez Mavisi ve Hint Kırmızısı renkte defterler

Yılan Yeşili, Körfez Mavisi ve Hint Kırmızısı renkte defterlerimiz şüphesiz ki yakında günlük değişmez favorilerinizden biri olacak. Küçük bir Bavyera şirketinde işlenen bu defterler notlarınızı, randevularınızı ve işlerinizi yazmanız için idealdir. Özenli işçiliği sayesinde size yıllarca mutluluk getirecektir: Karmaşık iplikli dikişleri defterin açıldığı zaman düz bir şekilde durmasını, sıklıkla kullanılsa dahi sayfalarının sağlamca sökülmeden kalmasını sağlar.

Münih merkezli ressam Kera Till tarafından özel olarak üretilen büyüleyici çizimler, bu A5 formatındaki defterlere oldukça özel bir dokunuş sağlıyor.

Çarpıcı renklerde tüm ürünleri burada inceleyebilirsiniz

Defterler seçkisi

Graf-von-Faber-Castell - A5 Defter (160 Sayfa), Yılan Yeşili
A5 Defter (160 Sayfa), Yılan Yeşili
Graf-von-Faber-Castell - A5 Defter (160 Sayfa), Körfez Mavisi
A5 Defter (160 Sayfa), Körfez Mavisi
Graf-von-Faber-Castell - A5 Defter (160 Sayfa), Hint Kırmızısı
A5 Defter (160 Sayfa), Hint Kırmızısı