Stylish all-rounder

İdeal Kalem

Kalemtıraş aynı zamanda genişletici olarak da görev yapan koruyucu kapağa entegre edilmiştir ve silgi de taç kısmının altındadır: böylelikle yazma, düzeltme ve kalem açma mümkün olan en küçük alana sığdırılmış, İdeal Kalem yazma gereçlerinde verimliliğin ve estetiğin simgesi haline getirilmiştir.

Sade lüksü, güzel bir kalemle yazı yazmaktan daha iyi hiçbir şey temsil edemez.

Ekstra büyük kalem, yazı yazarken özellikle bir avantaj sağlar: en üst düzeyde konfor. Ahşaptaki karakteristik oluklar, bu yazma gerecinin ele hoş bir his vererek yerleşmesini sağlar. Özellikle yumuşak ve kalın olan 4B ucu, etkileyici ve göze çarpan bir yazım deneyimi sağlar ve taslak çizimleri için de mükemmel bir seçimdir. Magnum boy İdeal Kalem – tek kalemde tüm ihtiyaçlarınız karşılanıyor.

 
  • Platin kaplı
  • Kahverengi, ince oluklu, magnum boy cep kalemi, ekstra kalın ve yumuşak 4B ucuyla
  • Entegre kalemtıraşı ve silgisiyle
  • Yazım ve çizim için idealdir

Farklı yeniden doldurulabilir kalemler

Guilloche 

Zarif Guilloche kalemler keyifli bir dokunuşa sahiptir ve B sertliğindeki grafit ucu ile hoş bir yazım imkanı sağlar. Guilloche dokusu ayrıntılı bir üretim süreci ile oluşturulmuştur.

Sedir Ağacı

Graf von Faber-Castell kurşun kalemleri grafit ile yazı yazma sanatının en üst noktasını temsil eder. Düzgün bir kalem açma işlemi için ideal olan Kaliforniya sedir ağacı ve göz alıcı ince oluklu yüzeyi, bu ürünün ne kadar özel olduğunun göstergesi niteliğinde.
Daha yakından bakın

İdeal Kalem Magnum

Sınırlı Üretim İdeal Kalem

Belki de mükemmel bir doğum günü hediyesi olabilir. İdeal Kalem'in 25. yılını kutlamak için yalnızca 750 adet üretilen bu özel ve sınırlı üretim şampanya rengi kalemde, klasik, ince oluklu ahşap gövde lüks bir şekilde "taçlandırılmıştır": kapağı, taç kısmı ve yaylı klipsi 22 ayar altınla parlar. Bu seçkin ürünlerin her biri klips halkası üzerinde Kont Charles von Faber-Castell'in imzasıyla süslenmiş ve kapaklarında da tek tek numaralandırılmıştır (1/750). Kaliteli ahşap bir hediye kutusunun içinde, orijinallik sertifikası ile birlikte sunulur.