Guilloche

Bu yazı gereçlerinin renkli gövdeleri, üzerlerine özel bir Guilloche deseni işlenmiş değerli reçineden yapılmıştır. Manuel cilalama ve vernikleme işlemleri daha sonra özel optik efekti sağlar. Tüm metal parçalara yüksek kaliteli rodyum kaplama uygulanmıştır.

Benzersiz yüzey dokusu

Zanaatkarlık sanatının harika bir örneği

Değerli reçineden yapılmış Guilloche yazı gereçleri özel bir işlemle ayırt edilir. Her biri, mücevher veya gümüş aksesuarlara özgü bir yöntem kullanılarak tek tek kazınır. Namlu daha sonra elle cilalanır ve tekrar tekrar parlatılır. Sonuç, benzersiz ve en ilginç yüzey dokusudur. Hiçbir yazı gereci birbirinin aynısı değildir: her biri zanaatkarın sanatının bireysel bir örneğidir.
Burada Guilloche Serisinin tüm ürünlerini bulabilirsiniz Burada Guilloche Serisinin tüm ürünlerini bulabilirsiniz
Çeşitlilik ve benzersizlik

Guilloche - 11 renkte mevcuttur

Bu yazı gereçlerinin özel cazibesi, yüksek kaliteli rodyum ve guilloche namlu kombinasyonundan kaynaklanmaktadır. Rodyum, son derece sert ve dayanıklı bir yüzey ve sonuç olarak algılanabilir ve kalıcı bir güzellik sağlayan değerli bir metaldir.

Namlu üzerindeki karmaşık el oyması guilloche deseni, cilalı kapak ve kavrama bölgesiyle sofistike bir kontrast oluşturur.
Burada Guilloche Serisinin tüm ürünlerini bulabilirsiniz

Guilloche Siyah Baskı

Guilloche serisi adını, yüzey kabartmasının ışığın gelişine bağlı olarak değişmesini sağlayan ayrıntılı bir gravür olan guilloche grenine borçludur. Şimdi kendini tamamen yeni, asil ve tamamen siyah bir görünümle sunuyor: Koyu renkli değerli reçine gövde, titanyumdan özellikle dayanıklı bir PVD kaplama ile sağlanan ve yazı gereçlerine aynı zamanda derinlik ve zarafet kazandıran siyah, çok parlak metal parçalarla çerçeveleniyor.

Burada Guilloche Serisinin tüm ürünlerini bulabilirsiniz