EN İNCE AYRINTIYA KADAR MÜKEMMELLİK

Yazı gereçlerinin başından ucuna kadar yansıtılan yüksek parlaklık Bentley’in vurgulayıcı, krom kaplı elemanlarını anımsatıyor. İç kısımlarında özel seçilmiş ve elle dikilmiş deri kullanılan yazı gereçlerinin kutusu da otomobillerin zarif özgünlüğünü yansıtıyor. İnce İtalyan dana derisinden üretilen bu şık aksesuar mükemmelliği vurguluyor.

Bentley - Pen case

MÜKEMMELLİĞİ YAŞAYIN

Dolma kalemin ucu kağıda temas ettiğinde ve canlı hareketlerle harfleri oluşturduğunda hayranlık, anı durdurur. Güçlü, hedefe odaklı ve yol üzerinde zarafetle süzülen bir Bentley ile sürüş yapmaya eş değer bir deneyim. Bentley und Graf von Faber-Castell ile seyahatinize başlayın ve geleneksel el işçiliğini, kaliteli dizayn tutkusunu ve eşsiz bir koleksiyonda mükemmel deneyimi başlatın.

HEDİYE KUTUSU

“Graf von Faber-Castell for Bentley” yazım araçları için üretilen hediye kutusu; ince, krem rengine ve zarif manyetik tutamaca sahiptir. İç kısım, Bentley’in tipik elmas deseniyle karakterize edilmiştir.

LÜKS MÜKEMMEL DİZAYN

Beyaz, düz mavi veya metalik gri renklerde “Graf von Faber-Castell for Bentley” serisinin dolma kalem, mürekkep silindirleri ve tükenmez kalemleri düz çizgilere ve azaltılmış dizayna sahiptir. Bentley “B” ve lüks araç için tipik çerçeve yazı gereçlerinin kapaklarını klasik Bentley tasarım elemanları olarak en yüksek el işçiliği seviyesinde değerlendiriyor.

 

 

Bentley

MOTORUNUZU ÇALIŞTIRIN

Klasik zarafet, yüksek el işçiliği özeni ve eşsiz tasarımı ile - Faber-Castell’in Bentley ve Graf markaları olağanüstü ürünler için yüksek kaliteyi simgeliyor. Bu mükemmel iş birliğinden, Bentley’in efsanevi aurasını Graf von Faber-Castell’in eşsiz zarafeti ile birleştiren yazı gereçleri ve aksesuarlarının ilk koleksiyonu elde edilmiştir. Start your engines - olağanüstü yazı deneyimi için!

Graf von Faber-Castell for Bentley

İKİ DÜNYA BİR DİZAYN

Özenle seçilmiş ve büyük bir hassaslıkla elde işlenen materyaller iki dünyanın en iyi “Graf von Faber-Castell for Bentley” kolleksiyonunu birleştirir. Bentley’in karakteristik “Diamond Pattern” modeline sadık kalınarak yazı gereçlerinin ince metal yüzeyleri kapsamlı bir kenar nakış işçiliği ile baklava desenini vurguluyor. Zarif Bentley boya renkleri “Sequin Blue”, “Tungsten” ve “White Satin” koleksiyonun renk dünyasından esinlenerek yazı gereçlerini çekici bir görselliğe dönüştürüyor.