İDEAL KALEM

  Beyaz altın kapağında elmas bulunan dünyanın en özel kurşun kalemi

  “Graf von Faber-Castell” Koleksiyonu piyasaya sürüldüğünde, kurşun kalemin kenarda köşede kalmış varlığı sona ermiştir. Zarifçe kabartılmış Kızılelma ağacından yapılmış, gümüş bir başlığı ve içerisine monte edilmiş bir kalemtıraş ve silgisi bulunan üstün kalitede bir yazım aracı olan “ideal kalem” doğmuştur.
  Şairler ve bilim insanlarının kült objesine saygı niteliğinde, 2001 yılında şirketin 240. Yıldönümü vesilesiyle bu mücevherin lüks versiyonu da çıkmıştır. Yeni kurşunkalem malzemeler ve seçkinlik açısından tüm rekorları kırmıştır. Hem başlık hem de uçtaki parça, 18 ayar beyaz altından yapılmıştır. Kontun kapaktaki armasının altında bulunan üç elmas, üçüncü bin yılı simgeler.
  Dünyanın en ayrıcalıklı kurşunkalemi, standart versiyondan biraz daha büyük olup, dünya çapında sadece 99 adet bulunan sınırlı sayıda üretim içerisinde yer almıştır.
  Fiyatı: 10.000 Euro  

  İDEAL KALEM 1761-2001

  DER PERFEKTE BLEISTIFT

  İdeal Kalem Limited Edition beyaz altın, #115570

  Tavsiye Edilen Fiyat € 10.000,00

  KDV dahil

  BEYAZ ALTIN
  İDEAL KALEM Mükemmel bir ürün, gerekli tüm unsurları içinde barındırır. Bir kalem için bu unsurlar üç fonksiyonu içermektedir: Yazmak, düzeltmek ve kalemi açmak. Bu fonksiyonlar, kalemin sahibini şaşırtan ve etkileyen zamanın ötesinde bit tasarıma sahip "ideal kalemde” ideal bir uyum oluşturuyor. Kalemtıraş, kalemi koruyan ve cep için uygun hale getiren kalem uzatıcının içinere yerleştirilir. Çıkarılabilir silgi kapağın altındadır. Her şey, oldukça küçük bir alanda ve kolayca ulaşılabilir bir şekilde bir araya getiriliyor.

  BEYAZ ALTIN

  Dayanıklı beyaz altından (18 ayar) yapılan büyük yapıdaki kapak, üç adet yüksek kaliteli elmas ile süsleniyor. Boyutları 0.05 - 0.06 olan bu elmaslar olağanüstü bir güzellek sunuyor. Yaylı klipsi de dayanıklı altından yapılmaktadır.