INTUITION

  Saf Önsezi

  Kalemin ışığı yansıtan gövdesi anında dikkatleri üzerine çekiyor. Derin siyah renk, bu yazım gereçlerinin alışılmadık aurasına yoğunluk katıyor. Platin kaplama arka kapak ucu sayesinde kontrast sağlıyor ve üzerindeki "Almanya'da el işçiliği ile üretilmiştir" yazısı dikkat çekiyor.

  Gövdesi şık bir şekilde tek parça materyalden oluşmuştur: böylelikle, bu saf form hiçbir vida darbesi ile bozulmamıştır. Intuition Ivory siyahın kusursuz şıklığına alternatif sunuyor. Fildişi rengi gövdenin Platin Kaplama halka ile kaplanmış, siyah kapak ile kombinasyonunu Klasik Intuition Serisini tamamlıyor.

  Intuition Oluklu siyah Versatil Kalem, #136233

  Tavsiye Edilen Fiyat € 210,00

  KDV dahil

  SİYAH, İNCE OLUKLU
  Bu serinin tarzı, karakteristik trampet şekli, kabağındaki kabartmalı yüzeyi ve yaylı klipsi ile benzersizdir. Işıltılı cilasıyla Intuition yazım gereçlerinin saf siyah rengi, derin bir yoğunluk yayar. Intution Platino serisi daha güçlü bir vurgu yapar. Her zamanki gibi zarif fakat biraz daha kalın bir gövde ile Institution Platino kendini gösterir. Arka kapak ucunu süsleyen platin kaplı halkaya "Almanya'da el işçiliği ile üretilmiştir" sözcükleri işlenmiştir.
  • Kırılmaya dayanıklı 0.7mm B sertliğinde uçlar
  • Yedek uç haznesi
  • Üstteki kapağın altında değiştirilebilir beyaz silgi

  SİYAH, İNCE OLUKLU

  İnce oluklu gövdesi, tek parça materyalden oluşmuştur: böylelikle, bu saf form hiçbir vida darbesi ile bozulmamıştır. Işıldaması için parlatılan siyah kıymetli reçineden kapakla kombine edilen siyah renkli gövde ile bu seri zarif bir şekilde tamamlanıyor.

  Sezgi ve Yalınlık

  Gövdesi şık bir şekilde tek parça materyalden oluşmuştur: böylelikle, bu saf form hiçbir vida darbesi ile bozulmamıştır. Intuition Ivory siyahın kusursuz şıklığına alternatif sunuyor. Inuition "Ivory" ve "Terra" siyaha alternatif sunmaktadır.

  Hediye Kutusu

  Güderi renginde bu ince hediye kutusu, koyu kahverengi ahşaptan kenarları ile ahşap görünümde olup Intuition, Initio ve Guilloche serilerinde kullanıma yöneliktir. Manyetik tutucu, keten bir kılıf içerisinde yer alan yazım gerecinin bulunduğu yüksek kalitede iç kısmı ortaya çıkarmak için zarifçe açılıyor.